191 PARTI LEKSAKER. Nyckeluppdragna samt batteridriven. 1930-50-tal.

191a_8dcf12aed8f93a0_med.jpeg
  • 191a_8dcf12aed8f93a0_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage samt slitage. Nalle med defekt hals. Batterifodral till åsna med rostangrepp.
  • Storlek:H 16-25 cm.

Värdering1 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Kontakt

Ingelmark Antik och Design

Lummelundsväg 49A

62141 Visby

0498-249990

info@ingelmark.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.